Toner Dolum Yaptırırken Bunlara Dikkat Edin !

Fotokopi makinalarında en mühim konularından biri de vazgeçilmezse vazgeçilmezi toner dolum olayıdır. nedeni ise toner dolumlarında kullanılan boyanın kalitesi ne kadar yüksek olursa fotokopi, yazıcı, faks benzeri makinaların ömrü artar ve alıcı kitlesi artmış olur. ümraniye toner dolum şirketi bu alanda en iyilerinden bir şirkettir. Mükemmel bir iş çıkarmak için ingiltere de laboratuvarları bulunan bu firma laboratuvar ortamında geliştirilen özgün Static Control tozları ile temiz, dizayn ve kusursuz bir dolum yapan şirketlerden biridir.Bu alanda ün kazanmış ümraniye toner dolum sektöründe kalite ve canlılığı artır mıştır. Yeni geliştirilmiş olan polimerize toner yöntemi alışılagelmiş toner daha küçük ebatta ve tek tip partiküllere sahip bir şirkettir. Bu hal herhangi bir A4 kağıdının kırılması durumundan engellemesini destekçi olacak yönde çıktılarımız daha net daha temiz diri renklere sahip güzel bir meslek çıkarmak anlamına gelmekle birlikte daha yüksek çözünürlükte görüntü ve cila içeriği bazında görüntü parlaklığı ve netlik yönünden kusursuz bir meslek çıkarılmak hedeflenmiştir. Toner Dolum konusunda dikkat edilmesi en mühim unsurdur. nitelik ve temiz meslek çıkarmak günümüzde toner dolumlarında bazı kırtasiyeciler tonerden meydana gelen bundan sonra boyayı yine fotokopi ,faks, yazıcı bunun gibi makinalara arka koymaktadırlar .Bu durum ürün kalite nedeni ile verimliliği azaltmakla beraber makinanın ömrünü kısaltır ve müşteri kaybetmemize yol açmaktadır.
Toner dolunumunda dikkat edilmesi gereken hususlar arasında kalite ve temiz meslek yapmak amaçlanmaktıdır.

Toner dolunumunda dikkat edilmesi gereken hususlar
1-)Toner kartuşun içindeki eski tozlar tam olarak boşaltılmalıdır.
2-)bundan böyle toner haznesi iyi bir biçimde dezenfekte edilmelidir.
üç-)Ne noksan ne de fazla gramaj ile duygulu dolum yapılması toner tozunun kullanılması
4-)işlem sonucunda lüzumlu tespitlerin yapılması
Bu yönden de baktığımız da bu kuralları kusursuz bir şekilde yerine getiren şirketlere mühim yerlere gelmişlerdir.ürün de nitelik ve baskı da kalite alıcı kazanma vasıtası ile en ciddi faktördür.
Toner Kartuş dolumunda bu kurallara uymayanlar egoist davranış olmakla birlikte doğaya da zarar vererek insan sağlığı açısından tehlike arz etmiş olur.Kullanılmış tonerler iyi bir biçimde dezenfekte etmek bir şirketin hem o işe verdiği nitelik hem de yapmış bulunduğu nitelik bazında önemini ortaya çıkarmış olur.

Bir Cevap Yazın