YANDEX REKLAM FİRMASI ARIYORUM

yandex reklam zamanımız de herkezin tanıdığı ve kullandığı yandex arama motoru müsait maliyet ve pratik reklam sistemi sayesin de bir adım daha öne çıkmış durumdadır. ilk başlar da Rusya` nın en büyük arama motoru konumun da olan Yandex, bu zamanlarda ise tüm dünya daki kullanıcılar tarafın dan yoğun şekilde çok kullanılmaktadır. 56 Milyon dan fazla kullanıcı sayısına ulaşmış olup, tüm dünya üzerin den düşünecek olursak beşinci sıraya ulaşmış bulunmakta. yandex reklam Türkiye de ise farklı arama motorlarına karşı kıyaslayacak olursak en uygun maliyet ve pratik reklam vermek anlamın da tüm arama motorlarından bir kademe öndedir.

Talebinizi yandex yönetimine iletmeniz yeterli olmaktadır. Verecek olduğunuz reklamlarınız hesap uzmanları tarafın dan düzenlenerek oluşturulacaktır. Böylelikle Yandex` e reklam vermek sizin için daha kolay bir duruma gelmiş olacaktır. istediğiniz zaman ise teknik destek anlamın da ister online ister telefon ile isterseniz de mail yolu ile teknik destek de alabilirsiniz. yandex reklam Bundan böyle reklam vermek için hiçbir zahmette bulunmayacaksınız.

Yandex` e reklam uzmanları tarafın dan reklamlarınız dilediğiniz biçimde düzenlenerek sisteme kaydedilmektedir. üstelik en hızlı ve en kaliteli reklamlar` ın yandex tarafın dan uygulandığını da bu sayede görmüş oluyorsunuz. bununla beraber vermiş olduğunuz reklamlar en geç bir iş günü içerisin de oluşturulmaktadır. Böylelikle hızlı bir şekilde ihtiyacınız giderilmiş olur.

Bir Cevap Yazın